Kış Panjur Sistemleri Nedir?

Panjur, evlerin neredeyse olmazsa olmazıdır. Pencerelerin, garajların olmazsa olmaz parçası olan panjuru bu denli önemli kılan unsur ise, hem işlev hem de görüntü açısından fazlasıyla avantajlı olmasıdır. Yani panjur sistemleri ile birlikte hem evi dış tehlikelerden korumak, hem güneşin zararlı etkilerini doğrudan güneşi kapatma imkanı sunarak engellemek hem de görsellik açısından iyileştirme sağlamak için panjur kullanılması mümkündür.

Eta Yapı Panjur Sistemleri

Eta Yapı, profesyonel çalışma kadrosu ve engin deneyimleri ile mevcut alanda hizmet sunan ve bu bağlamda gerçekleştirdiği her deneyim ile işlem kalitesini bir adım daha yukarı taşımayı hedef alan bir firmadır. Bu bağlamda panjur sistemleri hakkında bilgi almak isteyen kişilerin, Eta Yapı ile iletişime geçmeleri mümkündür. Ayrıca kış bahçesi hizmetimiz için sayfamızı ziyaret edip bizimle iletişime geçin.


Panjur Sistemleri / Garaj Kapı Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Panjur sistemlerinin, garaj kapı sistemleri adı altında sağladıkları faydalar, sırası ile aşağıda verildiği gibidir.

  • Yaz aylarında güneşin yakıcı sıcağından, kış aylarında ise havanın dondurucu soğukluğundan korunmak, garaj kapı sistemleri ile mümkündür. Yani aracın ve genel olarak garaj içerisinin iklim şartlarının meydana getirdikleri olumsuz durumlardan kurtulmak ve bu durumları engellemek için garaj kapı sistemlerinden faydalanılmaktadır.
  • Garaj kapı sistemlerinin sağladıkları güven seviyesi oldukça fazladır. Yani hem garajın hem de garaj içerisinde bulunan aracın / diğer değerli ürünlerin hırsızlara karşı korunması için garaj kapısı sistemlerinin kullanılması mümkündür.
  • Panjur sistemleri, temel itibari ile dekoratif bir görünüme sahiplerdir. Yani bu sistemler ile evin genel dekoratif görüntüsünü bozmadan, aksine bu görüntüyü destekleyerek araç için koruma sağlamak mümkündür. Bu bağlamda söz konusu sistemlerin faydalarının çok yönlü oldukları bilinmektedir.
  • Özellikle sarmalı tipi olarak adlandırılan  Eta Yapı garaj kapı sistemleri, kapı içerisinde yer alan poliüretan dolgulu alüminyum lameller ile bilinir. Bu alüminyum lameller, herhangi bir elektrik kesintisinin meydana gelmesi durumunda garaj yapısının redüktör bir kol aracılığı ile fazlasıyla kolay bir şekilde açılmasını mümkün kılar. Bu da söz konusu garaj kapıların, herhangi bir elektrik kesintisinde dahi sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Olası mağduriyetlerin tamamı bu şekilde oradan kaldırılmış olunur. Kış Bahçesi Fiyatları için iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste