Özel Tasarım Kış Bahçeleri

 

Kış bahçelerini avantajlı kılan birden fazla unsur vardır. Bu unsurların en önemlisi ise doğa ile her zaman iç içe olabilme imkanıdır. Yani kış aylarını doğadan uzak geçirmeye dayanamayan, her zaman yeşillikleri, en azından yağan yağmuru, karı onlara dokunuyormuş gibi yaşamak isteyen kişilerin tercihi, genel itibari ile kış bahçesinden yanadır. Eta Yapı’nın kış bahçelerini avantajlı kılan en temel unsur ise, kişiye özel tasarımların mümkün kılınmasıdır.

Kişiye Özel Tasarımlar ve Eta Yapı

“Ben her zaman doğanın içimde hissetmek istiyorum, yaz ya da kış ayırt etmeden doğa ile iç içe olmak istiyorum" diyen kişilerin en temel tercihi, kişiye özel tasarım imkanı bulunan Eta Yapı’nın kış bahçesi tercihlerinden yanadır. Çünkü Eta Yapı kış bahçeleri, ilham kaynağı olarak her zaman doğayı gören ve bu hususta müşterilerinin istek ve beklentilerine her zaman cevap veren kış bahçeleridir.


Kişiye Özel Tasarım Kış Bahçesi Avantajları Nelerdir?

Tek eğim çatı bağlamında tercih edilirliği arttıran temel iki unsur, aşağıda verildiği gibidir.

  1. Bir özel tasarım kış bahçesi düşünün ki, hiçbir sınırı neredeyse yok. Tek sınırı sizin hayal gücünüz! Siz, istediğiniz, yıllarda hayalini kurduğunuz kış bahçelerini Eta Yapı’ya iletiyorsunuz, sonrasında da ise hayalini kurduğunuz kış bahçeniz artık hayal olmaktan çıkıp gerçek oluyor. Eta ile mümkün!
  2. Yukarıda da belirtilmiş olunduğu üzere Eta Yapı kişiye özel tasarım kış bahçeleri için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Tek sınırlama, kişinin hayal gücünün ufku olarak görülüyor. Ancak uygulama aşaması böyle değil. Uygulama aşaması, temel itibari ile bası sınırlandırmaların bulunduğu, ancak bu sınırlandırmaların tamamının insan sağlık ve güvenliğini temel aldığı bir aşama. Bu aşama, yine kişilerin hayalini kurdukları kış bahçesine kavuşmalarının önünde herhangi bir engel olarak görülmüyor. Avrupa esintileri mi arıyorsunuz? Ya da beklentiniz daha modern görünümlü bir yapı mı? O zaman Eta tam size göre!
  3. Eta özel tasarım kış bahçesi, kişilere hayalini kurdukları düzeyde doğa ile iç içe olma imkanı sunar. Kimileri, doğa ile iç içe olma kavramını sınırlandırır ve bu hususta bazı kıstaslar getirir. Kimileri ise bu bağlamda herhangi bir kısıtlama bulunmasını mümkün kılmaz. Tercih ne olursa olsun, insanlar hayal eder, Eta Yapı gerçekleştirir.

 

Teklif İste