Kış Bahçesi Modelleri olarak her eve ve her bahçeye uygun pek çok modelle sizlere kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Gerektiğinde çok küçük balkonlara yada alanı küçük olan bahçelere oldukça kullanışlı modeller uygulayabiliriz. Fiyatları olarak değerlendirildiğinde her model içerisinde kullanılan malzemeye göre farklı bir fiyat almaktadır.  Tek eğim çatı modellerinde estetik olarak diğer modellere nazaran daha az görselliği olsada maliyet olarak diğer modellere göre daha düşüktür. Çift eğim çatı kış bahçesi modelleri ise görsellik olarak oldukça şık model ve tasarımlarla ortamlarınıza sıcaklık katmaktadır. Victorian tipi çatı modelleri ise dört mevsim yazı evlerinize getirirken sizlere keyifli anlar sunmaktadır. 

Kış Bahçesi neden gereklidir?

Özellikle metropol kentlerde hayatın getirdiği stresli yaşam tarzı evlerimizde ve bahçelerimizde bizlere huzurlu bir alana kaçma ihtiyacını doğurmaktadır. Tüm günün yoğunluğunu ve yorgunluğu üzerimizden atabilmek için çay ve kahvelerimizi yudumlarken dinlenebilmek için kış bahçeleri sizlere büyük katkı sağlayacaktır. Türlü çeşitli bitkiler ve çiçeklerle süsleyerek rahat bir salıncak veya puf bir koltukla hayatımızın en huzurlu köşesine sahip olabiliriz. Gerektiğinde yalnız bir şekilde kitap okumak, müzik dinlemek, gerektiğinde de misafirlerimizle hoş vakitler geçirebilmek için en güzel ortamlara kış bahçesiyle kavuşabilirsiniz. İsterseniz evinizin balkonuna, isterseniz de bahçenize kendi hayalinizdeki tasarımları oluşturarak kış bahçesi uygulaması yaptırabilirsiniz. Her tarz ve tasarımdaki uygulamayı sizlere sunabiliriz. 

Stüdyo olarak kış bahçesi

İyi ışık koşulları nedeniyle bir kış bahçesi de her türlü sanatsal etkinlik için ideal bir şekilde kullanılabilir. Çünkü kendi bahçenize ve doğaya bakışınız yaratıcılığı arttırır ve harika eserlerin ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca fırça, boya, kalem vb. tüm çalışma malzemeleri için ek depolama alanı sunar ve sanat eserlerinizi sergilemenize de hizmet eder. Kış bahçesi modelleri ile yepyeni bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

Teklif İste