Kış Bahçesi Aksesuarları

Kış bahçeleri, temel itibari ile son 15 ila 20 yıl arasında ülkemizde yaygın hale gelmiş olan bahçe türleridir. Bu bahçe türlerinin, zaman geçtikçe popülaritelerini arttırdıklarını söylemek mümkündür. bu hususta talep arttıkça gerçekleştirilen ek işlemlerin, aksesuarların artması ve çeşit kazanması da oldukça normaldir. Eta Yapı çerçevesinde Kış Bahçesi Aksesuarları ürünleri aşağıda verildiği gibidir.


Kış Bahçesi Tasarımı – Aksesuarlar Nelerdir?

  1. Çatı süsleri, temel itibari ile çatı görünümünün normalde olduğundan daha güzel görünmesi ve bu hususta evin dış tasarımının desteklenmesi amacı ile kullanılan ürünlerin tamamıdır.
  2. Çatı gölgelemeleri, güneş alan çatıların günün belirli vakitlerinde ya da istek doğrultusunda olmak şartı ile tamamında kapatılmasını ve bu doğrultuda mekan konforunun arttırılmasını mümkün kılan yapılardır. Çünkü her ne kadar adı Kış Bahçesi Aksesuarları olsa da, yaz aylarında da kış bahçesinde oturmanın tercih edilebileceğini söylemek mümkündür. Yaz aylarındaki konforu arttırmak için ise çatı gölgelemeleri fazlasıyla gereklidir.
  3. Dikey gölgelemeler, temel olarak ele alındıkları zaman çatı gölgelemeleri ile benzer işlevi gören ve bu hususta içeriye giren güneş ışığı miktarını oranlayan yapılardır. Bu yapıların Eta Yapı adı atlında gerçekleştirilenleri için 200 civarı hatta 200’den fazla renk skalası mevcuttur. Yani beyaz tek seçenek değildir. Eta Yapı, bu hususta gerekli müşteri odaklı hareketleri gerçekleştirmiştir.
  4. Dış süsler ya da dental molding olarak adlandırılan yapılar, dış görünüşü iyileştirmek ya da kişiselleştirmek amacı ile gerçekleştirilen yapılardır. Bu yapılar ile kış bahçelerinin özelleştirilmiş olmasının sağlanması mümkündür.
  5. İç süsler, dış süsleri yeterli bulmayan kişilerin, bunu kış bahçesinin içerisinde de süs malzemesi kullanarak dengelemeler için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler ile söz konusu yapıların iç kısımlarının daha modern ve daha özelleştirilmiş bir hal almaları mümkün hale gelir.
  6. Seçilen kış bahçesi türü İngiliz ya da Alman Kış Bahçesi çeşitlerinden hangisi olursa olsun, önemli olan bir temel unsur vardır. Bu da havalandırmadır. Eta Yapı adı altında gerçekleştirilen yapılarda da çatı pencereleri, motorlu ya da manuel olarak işlemini gerçekleştirebilmektedir.

 
Teklif İste