Kapı Sistemleri

Sürme Kapı Sistemleri

Eta Yapı’nın en fazla tercih edilen modellerinden olan sürgülü kapı sistemleri, modern ve uyumlu yapıları ve gelişmiş teknolojiyi yansıtan tasarımları ile adeta konforun somut karşılığı haline gelmişlerdir. Bu yapıları konforlu ve bu denli tercih edilir kılan özellikler bunlar ile sınırlı değildir. Buna ek, söz konusu yapının dayanıklılığının üst seviyede olduğunu bu bağlamda uzun bir kullanım ömrünün bulunduğunu söylemek de mümkündür. Kolay hareket ettirilebilir olması da söz konusu kapı sisteminin tercih edilebilirliğini arttıran bir diğer durumdur. Kış Bahçesi Modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Katlanır Kapı Sistemleri

Eta Yapı katlanır kapı sistemlerini bu denli tercih edilir kılan en önemli unsur,kanatlarının tamamen açılabilir özellikte olmasıdır. Yani bu sistem ile iki mekanı birbirinden tamamen ayırmak mümkün olduğu gibi, katlanabilir kanatlar ile mekanı doğa ile bütünleştirmek de mümkündür.  Bu denli işlevli olmaları da söz konusu sistemleri tercih edilebilir kılmaktadır.

Sineklik Kapı Sistemleri

Sinekler, yaz aylarını adeta işkence haline getiren unsurlardır. Bu unsurları içeriyi havasız bırakmadan engellemenin yolu ise sineklik kullanımıdır. Eta Yapı sineklik sistemleri ise, kapılar ile özdeşleşerek oluşması muhtemel olan bağımsız görüntüyü

Garaj Kapı Sistemleri

Garaj kapı sistemleri, garajların daha güvenilir bir yapıya bürünmesi amacı ile tasarlanan ve bu bağlamda yüksek avantaj sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin hem garaj içerisini, dış ortamın soğuğundan ya da aşırı sıcağından koruduğunu hem de bu bağlamda bir dekoratif görünüm sağladığını söylemek mümkündür. Elektronik olarak bir tuşla açılıp kapanabilen bu sistemin, elektrik yokken de kullanılabilmesi, sağladığı en büyük avantajdır. Çünkü sanılanın aksine, bu sistemin elektrik kesikken bütün kullanılabilirliğini yitirmesi söz konusu değildir. Elektrik yokken de yalnızca bir kol yardımı ile bu sistemin kullanılması mümkündür.


Pencere Sistemleri

Katlanır Sistemler

Eta Yapı adı altında üretilen pencere sistemlerinin en yaygın olanı, katlanır sistemlerdir. Bu sistemlerin tercih edilirliğini arttıran en temel unsur ise tamamen açılmalarının mümkün olmasıdır. Yani, katlanır sistem kullanılan evlerin havalandırılmaları oldukça kolaydır. Ayrıca, dış ortam ile “ bütüncül “ bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin yine katlanır sistemleri tercih etmeleri mümkündür.

Sürme Sistemler

Eta Yapı güvencesi ile ele alınabilecek “ pencere sistemleri “ içerisinde yaygın olarak tercih edilen bir diğer sistem, sürme sistem adı verilen sistemdir. Bu sistemin gelmişmiş teknolojik yapısı ve modern görünüşü ile tercih edilirliğini arttırdığını söylemek mümkündür. Buna ek, söz konusu sistemin dayanıklılığı ile de dikkatleri üstüne çektiği bilinmektedir. Özellikle çok güçlü duvarların bulunduğu yapılarda ya da evlerde, bu sistem yoğun olarak tercih edilmektedir. Ayrıca kış bahçesi hizmetimizden yararlanmak için sayfamızdan bize ulaşın.

Sürme sistemleri tercih edilirken akla takılan en temel soru şudur; “ Sürgü sistemlerin tekerlekleri, zamanla işlev kaybına neden olup kullanımı zorlaştırır mı?”. Ancak bu sorunun zihinde yer edinmesine gerek yoktur. Çünkü, sürgü kısmında çok küçük odacıklı kasaların olduğu, bu kasaların da şeklini uzun süre koruyabildiği bilinmektedir. Taşıyıcı malzemenin alüminyum olarak tercih edilmesi de, dayanıklılığı arttıran bir diğer önemli unsurdur.

Sineklik Sistemleri

Pencere sistemleri adı altında hangi sistem tercih edilmiş olunursa olsun, insanların talep edeceği bir sistem daha vardır ki bu da sineklik sistemidir. Çünkü, sineklik sistemleri, pencere sisteminin işlevini ve yapı ya da kişiye sağladığı faydayı arttıracaktır. Bu da tercih edilirliği arttıran bir diğer önemli unsurdur. Bu bağlamda pencere sistemlerini sineklik sistemleri ile birleştirip beklenen faydayı maksimum seviyeye taşımak isteyen kişilerin Eta Yapı ile iletişime geçmeleri mümkündür.


Kış Bahçesi Kapı & Pencere Sistemleri

Kapı Sistemleri

Kapılar, mevcut alanların güvenliklerini sağlayan ve bu bağlamda dekorasyonu destekleyen yapılardır. “ Dekorasyonu destekleyen “ ibaresine özellikle dikkat edilmelidir. Çünkü geçmişte yalnızca güvenlik ve ısı alışverişini önlemek amacı ile kullanılan kapı sistemleri, günümüzde dekorasyonun en temel parçası haline gelmişlerdir. Bu bağlamda Eta Yapı tarafından sunulan birbirinden işlevli ve birbirinden modern / estetik kapı sistemleri aşağıda verildiği gibidir.

Pencere Sistemleri

Pencereler, iç ortamın aydınlık olmasını sağlayan aynı zamanda da dekorasyonu destekleyen önemli yapılardır. Geçmişten günümüze pencere şekillerinin bu denli farklı olması, şekiller üzerinde bu denli yoğunlaşması, pencerelerin dekorasyon boyutunun ne denli önemli olduğunun en net göstergesidir. Bu bağlamda düşünüldüğünde, günümüzde evlerde pencere tasarımının üzerinde durulmasının mantık boyutunun anlaşılması mümkündür. Eta Yapı güvencesi ile üretilen kapı ve pencere sistemleri türleri ve ayırt edici özellikleri aşağıda verildiği gibidir.

     

    Teklif İste