Eta Kış Bahçesi Hakkında / Biz Kimiz

ETA YAPI Anonim Şirketi, kurulum yılı olan 2003 yılından bu yana müşterilerine hizmet sunan ve bu hususta “kış bahçesi” alanında adını fonksiyonel ve estetik ürünleri ile adını duyurmayı başarmış olan bir firmadır. Firmanın temel çalışma alanının, Alman ve İngiliz esintileri bulunan kış bahçesi sistemlerinin, önce talep ve işlev doğrultusunda tasarımı, sonra tasarlanan kış bahçesinin üretimi en son da üretilen kış bahçelerinin montajı çerçevesinde planlanmış olduğunu söylemek mümkündür. Bu hususta gerekli planlamalar ise akademik kariyerli, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilip yürütülmektedir.

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, genel geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan ancak ülkemizde son 15 ila 20 yıldır yaygın hale geldiği bilinen ürün gruplarına verilen temel isimdir. Bu ürün gruplarını bu denli yaygın hale getiren temel unsur, sağladıkları avantajdır. Çünkü kış bahçeleri, kış aylarının da çekilebilir olmasını sağlayan ve bu hususta insanların evlere tıkılmış gibi bir hisse kapılıp kasvet içerisinde birkaç ay geçirmelerine engel olan bahçe türleridir.

   

  Hedefimiz

  Eta Yapı olarak hedef edindiğimiz en temel ilke, “ estetik “ ve”  fonksiyonel “ kavramlarını tek bir yapıda buluşturmaktır. Yani fonksiyonel olmayan bir yapının estetik görünmesi de, estetik olmayan bir yapının fonksiyonel olması da bizim için yeterli değildir. Çünkü memnuniyetin tam anlamı ile elde edilebilmesi için bu kavram da fazlasıyla önemlidir. Müşterilerin beklentilerini mümkün olan en iyi şekilde karşılamak için edindiğimiz Kalite Yönetim Sertifikaları ise şu şekildedir:  BBA, BSI, DIN, İFT, RAL, TÜV ve ISO

  Kış Bahçesi ve Eta Yapı

  Kış bahçesi yaptırmak isteyen kişilerin en temel korkusu, ortaya çıkması muhtemel olan o evden bağımsız görüntüdür. Oysa Eta Yapı güvencesi ile gerçekleştirilen kış bahçelerinin hiçbirinde böyle bir görüntü ile karşı karşıya kalınması ihtimali yoktur. Çünkü temel itibari ile bakıldığında, gerçekleştirilmiş olunan yapıların çerçevelerinden tutun kullanılan malzemelerine, çatılarından cam türlerine kadar her ürün ve her detay iki unsur çerçevesinde değerlendirilmektedir: Evin genel yapısı / dekorasyonu ve kişilerin istekleri.

  1. Evin genel yapı ve dekorasyonu, kış bahçesinin yapısı seçilirken özellikle dikkate alınır. Çünkü kimi evler dışarıdan adeta modernizmin temsilcisi olarak görülür kimi evler ise daha otantik görünümü ile kişilerin karşısına çıkar. Bu bağlamda modern evde otantik, otantik evde ise modern bir kış bahçesi seçmek, genel bütün görüntünün zedelenmesine sebep olabilir.
  2. Kış bahçesi yapılırken dikkat edilen bir diğer unsur kişilerin istek ve düşünceleridir. Bunun sebebi, aynı tarza hitap eden birden fazla kış bahçesi çeşidinin yapılmasının mümkün olmasıdır. Her şeyden önce birden fazla çatı çeşidi bulunuyor olması dahi bunun göstergesidir. Örneğin kimi modern kış bahçesi yapılarında tek eğim çatı, kimilerinde çift eğim çatı, kimilerinde ise victorian tipi çatı elde kullanıldığı görülür. Bunlardan hangisinin seçilmesi gerektiği ise kişinin inisiyatifine ve söz konusu evin bulunduğu yerin iklim koşulları göz önünde bulundurularak netleştirilir.

  Neden ETA Kış Bahçesi?

  Eta Kış Bahçesi, yukarıda da verilmiş olunduğu üzere, gerçekleştirmiş olduğu yapıları hem estetik hem de fonksiyonel açıdan değerlendirmeye alarak gerçekleştiren, bu hususta ise en son teknoloji ürünü makine parkını kullanan bir firmadır. Son teknoloji ürünlerinin bulunduğu tesis ise, İstanbul Ataşehir’dedir. Yani firmamız, Ataşehir’de bulunan tesisi aracılığı ile müşterilerin her türlü isteklerini, mühendislik ve mimarlık formasyonuna sahip tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşları aracılığı ile gerçekleştiren, bunu da yine son teknoloji makine tesislerinin güvencesi altında bulunduran bir firmadır.

    

   Eta Yapı’yı diğer rakip firmalardan ayıran en temel özellik şudur; firmanın gerçekleştirmiş olduğu sanayi yatırımlarının hedefi, firma gelişimi ve iyileştirmesi ile sınırlı değildir. Yapılan her yatırımda, ülkemizin kalkınmasının desteklenmesinin ve bu hususta gerekli istihdamın sağlandığı bilinmektedir. Bu sebeple de T. C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 548155 numaralı Sanayi Sicil Belgesinin alınmış olduğunu ve İhracatçılar Birliği 41420, İstanbul Sanayi Odası 30127 sicil numaralı üyesi olarak bulunduğunu söylemek mümkündür.

   Teklif İste