Kış Bahçesi Dikey Gölgelemeleri

Eta Kış Bahçesi, kış bahçesi alanında hizmet sunan ve bu bağlamda adını duyurmayı başarmış olan bir firmadır. Bu firmanın özellikle uzun ömürlülük ve işlev konusunda rakiplerinden ayrıldığını söylemek mümkündür. Çünkü Eta Kış Bahçesi yapılarında yalnızca görselliğin ya da yalnızca fonksiyonel yapın ön planda olması söz konusu değildir. Söz konusu firma, her iki unsura da birini diğerinden ayırt etmeksizin önem vermektedir. Bu bağlamda dikey gölgelendirme sistemlerinin örnek verilmesi mümkündür.


Dikey Gölgelendirme Sistemi Nedir?

Dikey gölgelendirme sistemleri, kış bahçelerinin güneşten korunması ve bu bağlamda daha tercih edilir ve kolay kullanılır bir yapı kazanması amacı ile kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin hem fonksiyonel açıdan hem de görünüş açısından oldukça fazla avantajlara sahip oldukları bilinmektedir. Söz konusu sistemlerin avantajları ise aşağıda verildiği gibidir. Kış Bahçesi Fiyatları için detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Dikey Gölgelendirme Sistemi Faydaları Nelerdir?

  • İlk fayda, şüphesiz korumadır. Yani dikey gölgelendirme sistemlerinin, hem yapı içerisinde yaşayan kişileri, hem yapının kendisini hem de yapı içerisinde yer alan eşyaları güneşten ve güneşin etkilerinden koruduklarını söylemek mümkündür. Bu bağlamda güneşin insan üzerindeki olumsuz etkileri, ciltte meydana gelebilecek görüntü veya sağlık sorunlarıdır. Eşya üzerindeki etkirli ise daha çok gözle görülür boyuttadır. Çünkü güneşin, eşyaları zamanla beyazlattığı bilinmektedir.
  • Eta Yapı güvencesi ile sunulan dikey gölgeleme sistemlerinin 200’den fazla bir renk skalasına sahip olduğunu söylemek mümkündür. Yani bu sistemleri yaptıran kişilerin dekorasyon ile ilgili herhangi bir tereddüte düşmelerine ve herhangi bir korku barındırmalarına gerek yoktur. Çünkü her dekorasyona, her tarza uygun bir Eta Yapı dikey gölgelendirme sistemi bulmak mümkündür.
  • Gölgelendirme sistemlerinin kumaşları hem oldukça dayanıklı hem de oldukça moderndir. Yani çağ dışı kumaşlar ile koruma sağlamak zorunda kalmak, tarihe karışmıştır.
  • Sistemleri kontrol etmek için manuel bir hareket izlemek söz konusu değildir. Bütün sistemler, motorlu bir yapıya sahiptir. Bu bağlamda söz konusu sistemlerin tek bir tuş ile istenen formda ve istenen yönde hareket ettirilmeleri mümkündür. Bu da hareketten tasarruf edilmesini mümkün kılar.

   Teklif İste